Sublimasyon TEKSTİL baskı; Bilindiği üzere sublimasyon parça baskı, polyester kumaş olan her yerde kullanılmaktadır. İnsanın İhtiyaçlarından başlayarak bay bayan tişört tayt elbise spor forma atkı kaşkol gibi giyim alanında kullanıldığı gibi, döşemelik kumaşlarda, perdelerde, bayraklarda, flamalarda, ve İndoor outdoor reklamlarda başkaca bir sürü alanda kullanılmaktadır.
Biz yıllardır Sizlere TEKSTİL sublimasyon baskılar üretiyoruz. Polyester kumaş kullanacağınız her alanda bizden destek alabilirsiniz. Dilediğinizde sizlere parça pano baskılar üretiyoruz. İstediğinizde TEKSTİL SUBLİMASYON metraj baskılar üretiyoruz. Önemli olan sizin düşündüğünüz projeye uygun tasarım ve baskı gerçekleştirebilmemizdir. Biz sizlere en Maksimum 1.70 mt ende yüzlerce metre boyunda üretim gerçekleştirebiliyoruz.

A- Canlı ve kalibre edilmiş renklerle dijital tasarımın süblimasyon kağıda aktarılması.

B- Bizde yada başka yerde hazırlanan veya yaptırdığınız süblime kağıt baskı yada diğer baskıların kalender veya pres ile kumaşa aktarılması.

C- Metraj yada parça baskılarınıza deneyimli personelimiz ile hizmet verilmesi.

Taleplerinizi telefonla yada maille (iletişim sayfamızdan) müşteri temsilcilerimize iletiniz. onlar sizlere yol gösterecek ve yardımcı olacaklardır. REFERANS Baskılarımızdan bir kaç örnekoQQo-kumas-baski-imalati Az adetli alımlar için TIKLAYINIZ.

oqqo-parca-metraj-baski

oqqo-parca-metraj-baski